Dünya

anasayfa Dünya ÇOCUKLARININ BOĞAZINI KESİP ÖLDÜRDÜ!

ÇOCUKLARININ BOĞAZINI KESİP ÖLDÜRDÜ!

23 Ekim 2018, Salı 8:10 / Son Güncelleme : 23 Ekim 2018, Salı 8:10
ÇOCUKLARININ BOĞAZINI KESİP ÖLDÜRDÜ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Adana'da yaşanan cinayette psikolojisi bozuk olan genç kadın, 3 çoğunun boğazını kesip öldürdü!

Olay, 21 Ekim’de Adana Merkez Yüreğir’e bağlı Geçitli Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. 
İddiaya göre 26 yaşındaki Selma Cice, sabah eşi tarlaya gidince pencereleri kapatıp tüm kapıları da kilitleyerek evin koridorunda 6 yaşındaki oğlu Mahmut, 9 yaşındaki kızı Semanur ve 11 yaşındaki Mehmet Emin Cice’nin boğazını kesti ve kafalarını vücudundan ayırarak öldürdü. 
Çocuklarının cansız bedenlerine bakan Selma Cice, aynı bıçakla bileklerini keserek intihara kalkıştı. Aşırı kan kaybedince bayılıp kaldı. Cabbar Cice, tarladan döndükten sonra içeriden yanıt alamayınca mutfağın demir şebekesini çıkartıp pencereyi kırdıktan sonra mutfak kapısını da kırmasıyla içeri girebildi. Evdeki vahşeti gören Cabbar Cice, acılı anlar yaşadı. 
Babanın çığlıklarını duyan komşular, olay yerine geldi ve babayı dışarı çıkardı. Sağlık ekiplerine haber verildi. Annenin yaşadığı tespit edilerek Adana Şehir Hastanesine kaldırıldı. Çocukların cenazesi ise Adli Tıp Kurumunda otopsi yapıldıktan sonra mahalle mezarlığında toprağa verildi. 
Selma Cice, yapılan müdahaleler sonucu hayati tehlikeyi atlattı ve yoğun bakımda gözetim altında tutuldu. Selma Cice, kendine geldikten sonra ifade verdi ve ifadesinde şunları söyledi: 
“Ben bu zamana kadar hiç yaşamadım. Çok rezil bir hayatım oldu. O gün de intihar edecektim ancak çocuklarım geride kalıp, benim gibi rezil olmasınlar diye onları kestim" dedi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor