Dünya

anasayfa Dünya BU OTELDE BİR GECE KALMAK İÇİN TAM 50 BİN DOLAR ÖDEMENİZ GEREKİYOR!

BU OTELDE BİR GECE KALMAK İÇİN TAM 50 BİN DOLAR ÖDEMENİZ GEREKİYOR!

05 Kasım 2018, Pazartesi 11:13 / Son Güncelleme : 05 Kasım 2018, Pazartesi 11:13
BU OTELDE BİR GECE KALMAK İÇİN TAM 50 BİN DOLAR ÖDEMENİZ GEREKİYOR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Maldivlerde olan bu otelde gerçek bir akvaryumda uyumanın bedeli 50 bin dolar!

Birçok tür balık ile hatta köpekbalıkları ile dip dibe uyumak ister misiniz? Uyanıp gözlerinizi açtığınızda birçok denizcanlısı ile göz göze kalacaksınız!
Hint Okyanusu'nun derinliklerinde kurulan bu villa otelin sunduğu muhteşem manzaraların karşılığı olarak 1 gece fiyatı 50 bin dolar olarak belirlenmiş.

Villa otel, deniz seviyesinin 16 metre altına inşa edilmiştir. Denizin altında olmakla sınırlı kalınmamış, bir kısmı üstünde bir kısmı da altında kalacak şekilde yapılmıştır. İki katlı çelik, beton ve akrilik malzemeden yapılmıştır ve denizaltı villaları 9 kişilik olarak inşaa edilmiştir. Kasım ayında açılan otelde yüzme havuzundan spor salonuna, balık tutmadan üst düzey güvenlik gibi hizmetlere kadar her detay düşünülerek yapılmıştır.

Her türlü konfor mevcuttur. Bu muhteşem otel, tam olarak 15 milyon dolarlık bütçeyle inşaa edilmiştir. Otel, 10 beton kazıkla sabitlenerek olumsuz hava koşulları veya doğal nedenler gibi pek çok ayrıntı da düşünülmüştür.
Otelin bulunduğu yer tatil yerlerinden uzak bir noktaya inşa edilmiştir. Otele girdiğiniz andan itibaren tamamen bambaşka bir dünyada gibi hissediyorsunuz, gerçek-hayal kavramı yaşayabilirsiniz! Otele ulaşım ise sürat teknesiyle sağlanıyor. Üst ve alt kat olmak üzere iki katlı olan otelde baktığınız her yer okyanus manzarası!
Sizin her ihtiyacınızda yanınızda sizinle ilgilenebilecek görevli bulabilirsiniz. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor