Güncel

anasayfa Güncel Mezarlıkta ağlayan kız bulundu! Bakın kim çıktı…

Mezarlıkta ağlayan kız bulundu! Bakın kim çıktı…

11 Mayıs 2018, Cuma 12:40 / Son Güncelleme : 11 Mayıs 2018, Cuma 12:40
Mezarlıkta ağlayan kız bulundu! Bakın kim çıktı…
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Çorum’da bulunan Ulu Mezarlığı’nda gecelerce üst üste bir mezar başında ağlarken görülen ancak bir türlü yakalanamayan genç kızın, polis tarafından bulunduğu açıklandı.

 

26 Nisan ve sonraki beş gece boyunca Ulu Mezarlığı’nda görülen ve 1982 yılında ölen Fatma Ç.’nin mezarının başında ağlayan kız günlerce gündemde kaldı. İnsanlar ağlayan kızı bulabilmek için mezarlıkta nöbet tutmaya başladı. Mezarlığa güvenlik kameraları yerleştirildi, polis ekipleri devriye gezdi. Ancak gizemli kızın kim olduğu bir türlü tespit edilemedi. Polisin elinden son anda kurtularak mezarlığın içinde kayıplara karışan genç kızın hayalet olduğu bile söylendi.

Günler sonra genç kızın polisin titiz araştırması sonucunda bulunduğu haberi geldi. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen kızın, tedavisinin ardından emniyette sorguya alındığı ve işlemlerinin tamamlanmasından sonra ailesine teslim edildiği açıklandı.

Çorum'da bir hafta içinde 5 gece geldiği Ulu Mezarlığı'nda bir mezarın başında konuşup, ağlayan genç kızın evinde bulunduğu iddia edildi. İsmi açıklanmayan ve ruhsal sorunlar yaşadığı ileri sürülen kızın hastanede tedavi ettirildiği, ardından emniyetteki sorgusu sonrası yakınlarına teslim edildiği belirtildi.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor