Güncel

anasayfa Güncel YouTuber Mervan Tepelioğlu hakkında “Kaçakçı” iddiası

YouTuber Mervan Tepelioğlu hakkında “Kaçakçı” iddiası

12 Mayıs 2018, Cumartesi 7:30 / Son Güncelleme : 12 Mayıs 2018, Cumartesi 7:30
YouTuber Mervan Tepelioğlu hakkında “Kaçakçı” iddiası
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

"200 bin TL'lik arabayı 45 bin TL'ye almak" başlığıyla çektiği video, ünlü YouTuber Mervan Tepelioğlu’nun başını yaktı.  Videoyu izleyen Gümrük Muhafaza Ekipleri, Mervan Tepelioğlu hakkında, kaçakçılık yaptığı iddiasıyla işlem başlattı.

Mervan Tepelioğlu, çektiği videoda, bir otomobili nasıl ucuza alıp, Türkiye’ye soktuğunun ayrıntılarını paylaştı. Bir buçuk milyon kez izlenen video Gümrük Muhafaza Ekipleri’nin de gözünden kaçmadı. Hakkında kaçakçılıktan işlem yapılıp, arabasına el konulan Tepelioğlu, yaptığının suç olduğunu bilmediğini söyledi.

"BU İŞLEM KAÇAKÇILIĞA GİRER"

Takipçilerinin de “Bu yaptığın kaçakçılığa girer” yorumlarında bulunduğu videosunda 200 bin TL değerindeki 2003 model Nissan 350 Z marka otomobili 45 bin TL’ye alarak, Türkiye’ye usulsüz yollardan soktuğunu anlatan Mervan Tepelioğlu, çekim için gittiği Trabzon'da, Gürcistan'da otomobillerin çok ucuz olduğunu öğrendiğini ifade ederek, "Konuyu araştırmak için Gürcistan'a gittim. Burada galerisi olan Murat Katemi ile tanıştım. Bu konuda bir video çekerek Türkiye'ye döndüm" dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor