Güncel

anasayfa Güncel İbrahim Tatlıses’ten milletvekili adaylığı açıklaması

İbrahim Tatlıses’ten milletvekili adaylığı açıklaması

24 Mayıs 2018, Perşembe 10:03 / Son Güncelleme : 24 Mayıs 2018, Perşembe 10:03
İbrahim Tatlıses’ten milletvekili adaylığı açıklaması
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

AK Parti İzmir Milletvekili Aday Adayı olan İbrahim Tatlıses’in isminin YSK’ya sunulan nihai listede bulunmaması birçok dedikoduyu da beraberinde getirdi.

İddialara göre; İzmir listesinde üst sıralarda yer alması beklenen ünlü türkücünün listede bulunmaması sürpriz olarak yorumlanırken, Tatlıses’e adaylık listesinde 7. sıranın verildiği ancak Tatlıses’in listenin alt sıralarında olması sebebiyle adaylık listesinden kendi isteğiyle çıktığı öne sürüldü..

Tatlıses, daha önce de memleketi Şanlıurfa’dan üç kez adaylık başvurusu yapmıştı.Tatlıses, bu kez şansını İzmir’den denemişti.

İBRAHİM TATLISES’TEN AÇIKLAMA

İbrahim Tatlıses çıkan haberler üzerine  Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar anlamış değilim... Bu haberi ve ithamları asla kabul etmiyorum. Ben gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım... 7’de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince sanırım bunu artık anlamış olmalısınız... Bana YÜCE ALLAH tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür... 10 kere aday olsam mesele makam veya güç değil mesele gönül verdiğim Sayın CumhurBAŞKANIMIN, partimin yanında olduğumu göstermektir.

Saygılarımla.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor