Güncel

anasayfa Güncel KOÇ BURCU KADINI - ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

KOÇ BURCU KADINI - ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

21 Ocak 2018, Pazar 17:29 / Son Güncelleme : 21 Ocak 2018, Pazar 17:29
KOÇ BURCU KADINI - ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Koç burcu, burç kuşağının yönetici vasıflı burçları arasında yer alır. Aceleci bir burçtur ve genellikle bir işe önce adım atıp daha sonra düşünürler. Hareketli ve enerjik bir yapısı vardır. Sürekli yeni fikirler üretebilirler. Fakat çabuk sıkılan bir yapıları vardır. Bu koç burçlarının olumsuz özellikleri arasında sıralanabilir. Oldukça inatçı bir burçtur.

 

Güneş, Koç burcundayken doğan koçların oldukça inanılmaz bir enerjisi vardır. Çevresindeki insanlara göre tükenmeyen bir aktifliğe ve enerjiye sahiptirler. Hem fiziksel hem de duygusal açıdan enerjik yapıları sayesinde çevrelerine devamlı gülücükler saçarlar ve pozitif enerji dağıtırlar. Ayrıca oldukça çabalayıcı bir burçtur. Hedeflediğine ulaşmak için çok çaba sarf eder. Elde edemediğinde ise oldukça sinirlenir ve inatlaşır.
Koç burçu olan kişilerin çevresinde popüleritesi yüksek kişileri görmek zordur. Çünkü kendilerinden daha yüksek popüleritesi olan kişileri istemezler. Bu durum onların kötü ve önemsenmiyormuş gibi hissetmelerine neden olur. Paraya önemsemezler. Onlar için önemli olan ün yapmaktır. Herhangi bir konu hakkında en iyi olanı kendilerinin yapması gerekiyormuş gibi düşünürler.
Koç burcu oldukça savaşçı bir burçtur ve zekidirler. İdealist kişilikleri nedeni ile daima ileriyi hedeflerler. Özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanıldığını hissettiği anda savaşçı kişiliği ortaya çıkar. Kolay kolay birşey beğendirmek zordur. Ayrıca sevdiklerine karşı da oldukça toleranslı ve şevkatlidir.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor