Güncel

anasayfa Güncel BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

21 Ocak 2018, Pazar 17:27 / Son Güncelleme : 21 Ocak 2018, Pazar 17:27
BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başak burcu insanı oldukça orta bir burçtur. En belirgin özelliği akılcı olmasıdır. Yapacakları her işte mantıklı kararlar almaya çalışı ve ince eleyip sık dokumadan karar vermez.

Alacakları bir karar üzerine çok düşünürler ve en uygununu yapmaya özen gösterirler. Bu durum onları takıntılı gibi gösterebilir. Oldukça titiz ve düzenli bir burçtur. Renk uyumuna ve simetriye önem verirler. Evleri hep temizdir. Başak burcu insanının yaptığı bazı hareketler diğer insanlar için enteresan olabilir. Ayrıca güven ve huzur veren bir yanı vardır. Morali bozuk olan birinin başak burcu birini araması gayet doğaldır.
Başak burcu karşısındakine duygusal anlamda pek ilgi göstermeyebilir. Bu durum onun dışarıdan bakıldığında soğuk ve duygusuz gibi görünmesine neden olur. Halbuki o karşısındakinin zayıf yönlerini bilir ve duygusal tepkilerini dışarıya vurmaz.
Başak burcunun çevresine ve yaşadığı hayatta karşı hep duvarları vardır. Bu nedenle kendi kendine bir hapishane hayatı yaşatabilir. Kargaşadan nefret eder ve tekdüze bir yaşantıya sahiptir.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor