Güncel

anasayfa Güncel Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı

Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı

18 Aralık 2018, Salı 14:58 / Son Güncelleme : 18 Aralık 2018, Salı 14:58
Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Papağana işkence ederken videosunu sosyal medyada paylaşan Murat Özdemir tüm Türkiye'nin tepkisini topladı. Özdemir, ifadesinde “Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, alkollün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum” dedi.

MasterChef yarışmasından diskalifiye olan, evindeki papağana işkence ettiği görüntüler sosyal medyaya düştükten sonra gözaltına alınan Murat Özdemir, ifadesinde, "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, Daha sonra toparlanamadım. Dün akşam da alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum." dediği öne sürüldü. Savcılığın gözaltına alındığında ifadesinin ardından sabah adliyeye kendisi gelmesi koşuluyla serbest bırakılmasını istediği Özdemir'le ilgili karar değiştirerek sabah adliyeye getirilmesi talimatı verdiği belirtildi.

Ters kelepçeli olarak adliye binasına getirilen Özdemir, basın mensuplarının soruları üzerine ''Elimi ısırdı. Ben bir şey yapmadım'' dedi.

Özdemir'in “Uyuşturucu” ,“Mala zarar vermek” ve “Aile içi şiddet” gibi suçlardan 5 ayrı kaydı bulunduğu ve geçmişte işlediği bir suç sebebiyle denetimli serbestlikten yararlandığı ortaya çıktı.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor