Gündem

anasayfa Gündem Arif Sağ neden hastanelik oldu?

Arif Sağ neden hastanelik oldu?

07 Mart 2018, Çarşamba 8:35 / Son Güncelleme : 07 Mart 2018, Çarşamba 8:35
Arif Sağ neden hastanelik oldu?
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Arif Sağ neden hastanelik oldu?

Kültür Bakanlığı yaptığı incelemede mevcut yönetim kurulunun yerine Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah'ı üye olarak atamış ardından görevden alınan eski yönetim kurulu bu karara tepki göstererek açıklama yapmıştı. 

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Mesam yönetimine gelip görevden alındıklarını bildiren tebligatların kendilerine ulaşmadığını ve halen yönetimde olduklarını söyleyen üyeler Cahit Berkay’ın öncülüğünde yönetim binasına geldiler. 

 İçeri girdiklerinde kayyumun kendilerine verdiği tebligatları alıp ofisten ayrılan yönetim kurulu üyeleri açıklama yapıp açıklanan basın bildirisini okuyarak yaşanan gelişmelere tepki gösterdiler. 

 

 Arif Sağ hastanelik oldu 

Yönetim kurulu adına görevden alındıklarına dair tebligatların verildiğini belirten Cahit Berkay, Arif Sağ’ın yaşanan bu gelişmelerden sonra üzüntüden hastaneye kaldırıldığını belirtti. Berkay, "Arif Sağ yaşanan bu el çektirme çalışması sonucu rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştır, gittiği acil servisten odasına alınmış ve tedavisi sonrası evine gitmiştir. Durumu iyi ama bütün bu yaşadığı gelişmeler kendisini hastaneye düşecek hale getirmiştir" dedi. 

Görevden alındıkları tebligatlarını basına gösteren üyeler, hukuki mücadeleye başlayacaklarını ve alınan kararlara tedbir kararı alacaklarını belirtti. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor