Gündem

anasayfa Gündem ÖĞRENCİSİNİ DÖVDÜ, SONUÇ NE OLDU!

ÖĞRENCİSİNİ DÖVDÜ, SONUÇ NE OLDU!

18 Ocak 2018, Perşembe 10:14 / Son Güncelleme : 18 Ocak 2018, Perşembe 10:14
ÖĞRENCİSİNİ DÖVDÜ, SONUÇ NE OLDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Diyarbakır Merkez Yenişehir'de 12 yaşındaki U.O Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni tarafından tükürdüğü idaa edilerek sınıf nortasında dövüldü. Ailenin şikayetçi olması ile öğrencinin okuldan uzaklaştırıldığı idaa edildi.

     Diyarbakır Yenişehir'de 12 yaşındaki öğrencinin başka bir kız öğrenciye türkürdüğü gerekçesi ile Din Kültürü öğretmeni tarafından sınıf ortasında darp edildi. Bunun üzerine aile şikayette bulundu. İdaaya göre ailenin şikayette bulunmasının sebebi öğrencinin okuldan uzaklaştırılmasıydı.
U.O OLAYI ANLATTI!
     Öğretmen M.M.T. tükürdüğümü görmüş ve beni yanına çağırmış ancak duymadığım için sınıfıma girdim. Peşimden geldi, sağ yanağıma bir tokat vurdu, yakamdan tutup beni yere savurdu. Yerdeyken tekme tokat vurmaya başladı. Sınıf öğretmenim D.G. de sınıftaydı, olan biteni gördü. Bana dedi 'Git elini yüzünü yıka'. Ben gelecektim, anneme anlatacaktım. Müdür yardımcısı kolumdan tuttu, odaya götürdü. Daha sonra kız öğrenciye özür diletti ve barıştırdı. Ondan sonra sınıfımıza gönderdi. Okuldan uzaklaştırma cezası aldım. Hocalarım şikâyetimi geri almam için sıkıştırıyor. Teşekkür Belgesi alacaktım, 10'dan fazla sınava giremediğim için teşekkür belgesi alamayacağım."

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor