Gündem

anasayfa Gündem Kendini Mesih ve Resul İlan Etti

Kendini Mesih ve Resul İlan Etti

25 Temmuz 2018, Çarşamba 7:47 / Son Güncelleme : 25 Temmuz 2018, Çarşamba 7:47
Kendini Mesih ve Resul İlan Etti
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

15 Temmuz Fetö'cü darbe girişiminden sonra harekete geçen ve önce Fetö sonrasında Adnan Oktar gibi sahte dini yapılanmalara operasyonlar düzenlenen Türkiye'de şimdi sıra kendisini Mesih ve Resul ilan eden İskender Evrenseloğlu'nda..

Dini istismar eden şarlatanlar birbir deşifre olmaya devam ediyor. Fetöcü terör örgütünün yakalanmasının ardından Adnan Oktar'ında operasyonlarda yakalanması Müslümanların büyük desteğini çekerken; şimdi sırada kendisini Mesih ve Resul ilan eden İskender Evrenseloğlu var.

Türkiye'de emniyet ve yargı birimlerinin Evrenseloğlu'na karşı harekete geçmesi bekleniyor.

Evrenseloğlu'da tıpki Fetö lideri Fetullah Gülen ve Adnan Oktar gibi ABD ile derin bağlantıları ve orada yaşamasıyla biliniyor. Şarlatan Evrenseloğlu'nun bir çok yayın organı vakıfları bulunuyor ve müritlerini ifsat etmeye devam ediyor.

Tıpki Adnan Oktar , Fetullah Gülen örgütü gibi yapılanmaya giden Evrenseloğlu örgütü genel olarak Türkiye, Kıbrıs ve Azerbaycan'da faaliyet gösteriyor. Örgütün liderliğinde ise ekranlara çıkarak 'MEHDİ' iddasında bulunan 'Mehdi İmam Ali Mihr' kod adlı İskender Evrenseloğlu bulunuyor. Bunlarla da kendini sınırlamayarak kendisine vahiy geldiğini ve Allah ile konuştuğunu söylüyor.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor