Gündem

anasayfa Gündem Karısını Kızgın Maşa ile Dağladı

Karısını Kızgın Maşa ile Dağladı

25 Temmuz 2018, Çarşamba 12:46 / Son Güncelleme : 25 Temmuz 2018, Çarşamba 12:46
Karısını Kızgın Maşa ile Dağladı
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Boşandığı eşini ocakta kızdırdığı maşa ile yakan cani kocanın açıklaması hem şaşırttı hem güldürdü "Evdeki maşayı ocakta kızdırdım ve bu maşa ile kendisini cezalandırmasını istedim. O da kızgın haldeki maşa ile kendisini yaktı. dedi

Ev hapsi işkence darp Tüm bunlar Başkette yaşandı. 35 yaşında 3 çocuk annesi kadına dehşet dolu günler yaşatan koca tutuklandı.

G.K., ifadesinde bu anları özetle şöyle anlattı:

"Birlikte yaşamaya başladıktan iki hafta sonra beni işe göndermemeye başladı. ondan ayrı olduğum dönemde başka erkeklerle birlikte olduğumu iddia ederek, beni sürekli darp etti. evden çıkmama izin vermedi.. Bir süre böyle devam ettikten sonra yine beni ağır şekilde darp etti. O gün çok kötü oldum, dışarı çıkamadım, bir gün sonra toparlanınca evden kaçıp annemlere gittim. Darp raporu aldım, suç duyurusunda bulundum. Ancak aradan birkaç gün geçtikten sonra ailem ve çocuklarım için şikayetimden vazgeçip tekrar eve döndüm. Birkaç gün sonra beni yine dövdü, ellerimden ve ayaklarımdan yatağa bağladı. Ocakta kızdırdığı maşa ile vücudumun farklı noktalarını dağladı. Bu durum 3-4 gün devam etti. Sesimin çıkmaması için ağzıma çorap sıkıştırdı ve hırka ile ağzımı bağladı. Bu haldeyken bana tecavüz etti. Bir fırsatını bulup kaçtım. İlhami'nin benden uzaklaştırılmasını talep ediyorum. beni darp eden, yakan, bana karşı hakaret ve tehditte bulunan eski kocamdan şikayetçiyim…"

Şüpheli İlhami K. nın pişkin ifadesinde ise; 

 "Yaralama eylemlerini ben yapmadım. eşimin evliyken başkaları ile birlikte olduğunu öğrendim. bu nedenle tartıştık. Beni aldattığını ailesine söyleyeceğimi belirttim. Evdeki maşayı ocakta kızdırdım ve bu maşa ile kendisini cezalandırmasını istedim. O da kızgın haldeki maşa ile kendisini yaktı. Serbest bırakılmayı talep ederim. "

Zanlı tutuklanarak Sincan Cezaevi'ne Konuldu.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor