Gündem

anasayfa Gündem Fethullah Gülen Öldü 'Yahudi Mezarlığında'

Fethullah Gülen Öldü 'Yahudi Mezarlığında'

27 Temmuz 2018, Cuma 7:23 / Son Güncelleme : 27 Temmuz 2018, Cuma 7:23
Fethullah Gülen Öldü 'Yahudi Mezarlığında'
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Terör örgütü Lideri Fethullah Gülen ile ilgili açıklama bomba etkisi yarattı. İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, Fethullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü belirtti aynı zamanda "Yoksa bizim polislerimiz onu Türkiye'ye getirecekti" ifadesini kullandı.

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit Fetö lideri Fethullah Gülen ile ilgili şok eden iddialarda bulundu. Verdiği bir röportajda FETÖ lideri Fethullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü belirten Akşit, "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana. FETÖ öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda. Mezarı da Yahudi mezarlığında" dedi.

Emniyet kaynaklarının Fethullah Gülen'in öldüğünü bildiğini belirten Akşit, "Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye... Şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben;New Jersey'de... Yahudi mezarlığına gömüldü. İstihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu, gitti." ifadelerini kullandı.

Fethullah Gülen ile yaptığı mücadeleler ile tanınan Akşit geçtiğimiz günlerde, FETÖ tarafından öldürülmek istendiğini açıklamıştı.

Bir süre önce örgüte yakın kaynaklar tarafından Fethullah Gülen'in kanser olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor