Gündem

anasayfa Gündem İNSANLIK ÖLMÜŞ, İNSANLIK YOK OLMUŞ! VİCDANSIZLAR!

İNSANLIK ÖLMÜŞ, İNSANLIK YOK OLMUŞ! VİCDANSIZLAR!

05 Kasım 2018, Pazartesi 9:03 / Son Güncelleme : 05 Kasım 2018, Pazartesi 9:03
İNSANLIK ÖLMÜŞ, İNSANLIK YOK OLMUŞ! VİCDANSIZLAR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

15 HAMİLE İNEK KESİLEREK ETLERİ KASAPLARA SATILDI! KESİLEN İNEKLERİN KARINLARINDAKİ TELEF OLAN YAVRULAR İSE ORMANLIK ALANA ATILDI! PARA İÇİN YAPILACAK ŞEY MİYDİ BU?

Bu acı olay geçtiğimiz günlerde Şile’de meydana geldi. Karakiraz ve Kızılcaköy’den hamile inekler çalındı ve kesilerek etleri kasaplara satıldı. Kesilen ineklerin karnında bulunan yavrular da Şile Otoyolu kenarında bulunan ormanlık alana atılıp çaresizce orada bırakıldı!

Olay yerinde yapılan incelemelerde ineklerin küpelerindeki numaralardan daha önceden çalınan ineklerin olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri tarafından hırsızları yakalamak için çalışma başlatıldı.

BUNLAR SADECE İNEK HIRSIZI DEĞİL, HAYVAN DÜŞMANI!

Olayla ilgili yazılı açıklama yapan 'SOHAYKO' Derneği Başkanı E. Yasin Yılmaz, “Derneğimize gelen ihbarla Sahilköy'de hayvancılık yapan Aydın Çetin’in ineklerinin katledildiğini öğrendik. Özellikle Şile otoyoluna yakın bölgeleri seçen hırsızların bir an önce yakalanması gerekiyor. Güvenlik kamerası ve devriyeler yetersiz. Köylü tedirgin, herkesi hayvan hırsızı sanıyorlar” dedi. Katledilen hayvanların doğumuna 10 gün kaldığını öğrendiğini belirten Yılmaz, hırsızların bir ineği değil aynı anda 2 ineği katlettiğini söyledi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor