Gündem

anasayfa Gündem VİCDANSIZ KOCA EŞİNE YAPMADIĞINI BIRAKMADI!

VİCDANSIZ KOCA EŞİNE YAPMADIĞINI BIRAKMADI!

06 Kasım 2018, Salı 8:49 / Son Güncelleme : 06 Kasım 2018, Salı 8:49
VİCDANSIZ KOCA EŞİNE YAPMADIĞINI BIRAKMADI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Vefasız koca, iki kez kanser hastalığına yakalanan eşini terk etti. Terk etmekle de kalmayıp hasta eşinin üzerine bankadan kredi çekip oturduğu evi satışa çıkardı ve hasta karısını sokağa attı.

46 yaşındaki Sibel Dınlamaz, İstanbul Bakırköyde yaşıyordu. 50 yaşındaki Sezgin Selek ile 15 yıllık bir evlilikleri vardı. Sibel Dınlamaz, 2002 yılında meme kanserine yakalandı. Hastalığı boyunca eşi Sezgin Selek'in hiçbir manevi desteği olmamıştı.
Sezgin Selek, eşini hastalığı ile baş başa bırakarak onu terk etti.

Genç kadın tüm zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalıştı, unutmaya ve üzülmemeye çalıştı. Çünkü kanseri atlamak için yapması gereken şey üzülmemek, kendisine bakmaktı. Kanserle olan mücadelesine devam ederek hastalığı atlatmayı başardı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sibel Dınlamaz'ın kanseri yendiğini öğrenen iş adamı Sezgin Selek (50), kendi çıkarları için eşini ikna ederek tekrar birlikte yaşamaya başladı. Bu sırada işleri kötüye giden Selek, iflas etti. Eşinin yanında duran iyi niyetli Sibel Dınlamaz bankalara başvurdu ve eşi için yüklü miktarda kredi çekerek eşinin işlerinin yoluna girmesini sağladı.
Fakat genç kadın 2008'de yeniden kansere yakalandı. İşlerini yoluna koyan Selek ise hasta eşini yeniden terk etti.
Sadece kendi çıkarları için yaşıyordu!

Hastalığı ile tekrar bir mücadeleye giren genç kadın, bankalardan gelen icra ile ikinci bir şok yaşadı. Sezgin Selek, eşinin kendisi için çektiği krediyi ödememişti. Bunlarla da kalmayıp yaşadıkları evi hasta eşinden gizlice satıp Sibel Dınlamaz'ı sokağa attı. Sibel Dınlamaz vefasız eşinden şikayetçi olarak suç duyurusunda bulundu. Sezgin Selek hakkında soruşturma başlatıldı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor