Gündem

anasayfa Gündem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreninde CHP belediyeciliğini eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreninde CHP belediyeciliğini eleştirdi

11 Aralık 2018, Salı 11:21 / Son Güncelleme : 11 Aralık 2018, Salı 11:21
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreninde CHP belediyeciliğini eleştirdi
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Bugün İstanbul Üsküdar'da gerçekleştirilen toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan konuşma yaptı. Konuşma CHP belediyeciliğine eleştiride bulunan Cumhurbaşkanı " Burada temizlik var, hizmet var. AK Parti belediyeciliği bu CHP belediyeciliğine benzemez." ifadelerini kullandı.

     Bugün İstanbul Üsküdar'da toplu açılış töreni gerçekleştirildi. Törene birçok bakan ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılım gösterdi. Tören sırasında konuşma yapan Erdoğan, CHP belediyeciliğine eleştirilerde bulundu. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan eleştiri sırasında şu sözleri sarf etti:

" Nerelerden nerelere geldik. Bunun adı AK Parti belediyeciliğidir. Bu CHP belediyeciliğine benzemez. Burada temzilik var, hizmet var, burada mimariğ noktada gerçek anlamda sanat var." dedi. 

     Daha önce yine aynı meydanda Üsküdar - Ümraniye metro hattı açılışı için konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün de açılış sırasında bundan bahsetti. Konuşmasına " Çünkü bizde laf yok, bizde iş var. Nasıl insansız hava araçları yaptıysak insansız metroyu da getirdik. Bugün ise Üsküdar Belediyemziin çeşitli yatırımlarının toplu açılış töreni vesilesi ile bir aradayız." sözleri ile devam etti. Uuzn yıllardır Üsküdar'da yaşadığını dile getiren Cumhurbaşkanı Üsküdar'ın kendisi için manevi değeri olduğununda altını çizdi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor