Gündem

anasayfa Gündem ANTALYA'DA İNTİHAR!

ANTALYA'DA İNTİHAR!

13 Aralık 2018, Perşembe 16:35 / Son Güncelleme : 13 Aralık 2018, Perşembe 16:35
ANTALYA'DA İNTİHAR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Antalya'da İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan beylik tabancası ile intihar etti. Aracında ölü bulunan Ali Karaaslan çevredeki vatandaşların dikkati üzerine farkedildi.

    Çevredeki vatandaşların dikkati üzerine Antalya Kepez Varyant Seyir Terası'nda uzun süredir hareketsiz halde yatan bir vatandaş farkedildi. Olay yerine intikal eden polis ekiplerinin yaptığı tetkik sonucu durumun bir intihar vakası olduğunu ve kişinin Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan olduğu açıklandı. Olay yerine çağırılan Ambulans görevlileri tarafından yapılan müdahele sonucu Ali Karaaslan'ın yaşamını yitirdiği belirtildi. 

    Olayın ardından Seyir Terası'na giden yol kapatıldı. Çok sayıda polis ile birlikte İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ile Cumhuriyet savcısı olay yerinde inceleme yapıyor. İl Emniyet Müdür Yardımcısı, Basın ve Protokolden sorumlu olarak görev yapmaktaydı ve 4 yıl önce eşini kaybetmiş olduğu belirtildi. 2 çocuğu ile birlikte yalnız yaşayan Ali Karaaslan'ın intihar etmiş olması durumu üzeründe değerlendirmeler yapılıyor.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor