Gündem

anasayfa Gündem PKK'LI TERÖRİST GÜVENLİK GÜÇLERİNE SIĞINDI!

PKK'LI TERÖRİST GÜVENLİK GÜÇLERİNE SIĞINDI!

23 Ocak 2019, Çarşamba 0:18 / Son Güncelleme : 23 Ocak 2019, Çarşamba 0:18
PKK'LI TERÖRİST GÜVENLİK GÜÇLERİNE SIĞINDI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

PKK'lı terörist yaşadığı kötü olay sonucu güvenlik güçlerine teslim oldu. Çocukluk arkadaşının PKK terör örgütü tarafından kurşuna dizilerek öldürülmesine tanıklık eden terörist teslim oldu.

   Terör örgütü olan PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine sığınan terörist yaşadığı olay sonucu PKK'nın iç yüzünü anlattı. Çocukluk arkadaşının PKK tarafından kurşuna dizilerek infaz edilemsine şahit olan terörist, aynısını yaşamamak için kaçtığını ifade etti. 

"15 YAŞINDAYDIK, AYNI KAMPTA EĞİTİM ALDIK."

   Güvenlik güçlerine teslim olan "Hogir" kod adlı terörist, "Cihan" kod adlı çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda PKK üyesi olan kişinin kurşuna dizilmesine tanıklık etti. Aynı olayı yaşamamak için kaçan ve güvenlik güçlerine teslim olan Hogir, PKK hakkında konuştu.

" 14-15 yaşlarında aynı kampta eğitim aldık. Cihan elebaşlarından birine yemek götürdüğü sırada başka bir PKK üyesi ile uygunsuz bir vazitte yakalamış ve bunu kimseye söylememesi konusunda baskı altına alınmıştı. Bu durumdan dolayı bir müddet sonra ajan olduğu bahanesi ortaya atıldı. Grup üyelri tarafından işkenceye maruz kaldı ve en sounda grup mahkemesi tarafından verilen kararla kurşuna dizilerek infaz edildi." 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor