Gündem

anasayfa Gündem MUSTAFA SARUHAN ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLMESİYLE İLGİLİ KONUŞMA YAPTI !

MUSTAFA SARUHAN ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLMESİYLE İLGİLİ KONUŞMA YAPTI !

27 Şubat 2019, Çarşamba 22:43 / Son Güncelleme : 27 Şubat 2019, Çarşamba 22:43
MUSTAFA SARUHAN ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLMESİYLE İLGİLİ KONUŞMA YAPTI !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Adaylığı düşürülen Mustafa Saruhan açıklamalarda bulundu. "SİYASİ SÜREÇTE BUNLAR YAŞANAN ŞEYLER"

Adaylığı düşürülen Mustafa Saruhan şu şekilde açıklamalarda bulundu;
"SİYASİ SÜREÇTE BUNLAR YAŞANAN ŞEYLER"
"Siyasi süreçte bunlar yaşanan şeyler. Geçen dönemle ilgili almış olduğumuz cezalar olabiliyor. Bütün kamu görevlileri için belediye başkanları için olabilen şeyler bunlar. O zamanki yapılan suçlamalar ve yargılamaların günümüz koşullarında birçoğu ortadan kalkmış, infaz süresi devam etmiyor, bitmiştir. Kamu görevi yapma ile ilgili herhangi bir endişe yoktur" 
"Bodrum halkı neye, ne şekilde karar verebileceğini bilir. Elbette işe başka yönlerden bakanlar da olabilir. Ancak şu bir gerçek; İlçe Seçim Kurulu bizimle ilgili dosyaları incelemiş ve bir karar vermiştir. Bu süreç olumlu yönde giderken böyle bir kararla karşı karşıya kaldık. Tabii ki bu bizi etkiledi, bizim için sürpriz oldu ama bunlar siyasi arenada olabilen şeyler. Şikayet eden de bellidir, itiraz eden de bellidir. Bodrum halkı ve kamuoyu şundan emin olsun ki arkamda gördüğünüz takım, dimdik ayakta. Bu takımın başında şahsımda var ve olacaktır. Bundan sonraki süreci hep beraber izleyeceğiz, sabırla gelişmeleri takip edeceğiz. Ümit ediyorum ki bu kararı veren de bizim yaptığımız itirazı değerlendirecek olan da bir insandır, kamu görevlisidir ve kamu menfaati ve vicdanını dikkate alarak bir karar alacağından şüphem yoktur"
"40 SANTİMETRELİK DUVAR İÇİN CEZA VERİLDİ"
"Birincisinde, bir inşaata olan 40 santimetrelik fazlalık nedeniyle belediye burayı mühürlüyor. Ancak fiziki şartlar nedeniyle yıkımı gerçekleştirilemiyor ama sahibi de tadilat projesi vererek mevzuata uygun hale getiriyor. 'Neden yıkılmadı, müsaade edildi' denilerek, ceza verildi. İkinci ceza ise belediye mülkünün yanlış kullanımı ile ilgili. Üçüncüsü ise Yalıkavak Mahallesi'nde gençler ve çocukların yelken sporu yapması için yaptığımız Kayıkhane Tesisi'dir. Yelken sporunu sevdirmek için yaptık. Uzun süre şikayet olmadı, zaman aşımına uğramıştı. Ama bir baktık ki 2011 ve 2012 yılında karşımıza çıktı. Dediğim gibi bu davalar bugün olsaydı İmar Barışı ile düşecekti." diyen Saruhan sözlerini bu şekilde noktaladı.
 

CHP'Lİ İLÇE BAŞKANI HALİL KARAHAN, ADAYLIĞI DÜŞÜRÜLEN MUSTAFA SARUHAN HAKKINDA KONUŞTU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor