Gündem

anasayfa Gündem İSTANBUL'DA İKİ GRUP ÇATIŞTI ! 3 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR !

İSTANBUL'DA İKİ GRUP ÇATIŞTI ! 3 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR !

03 Mart 2019, Pazar 20:21 / Son Güncelleme : 03 Mart 2019, Pazar 20:21
İSTANBUL'DA İKİ GRUP ÇATIŞTI ! 3 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

İstanbul'da silahlı çatışmada 3 ölü 1 yaralı. İki grup arasında çıkan çatışma 3 ölü 1 yaralı ile sonlandı. Haberi işiten yaralı yakınları hastahaneye koştu.

 

İki grup arasında çıkan çatışmada 3 kişi hayatını kaybederken 1 kişi ağır yaralandı. Acı haberi işiten yaralı yakınları hastahaneye geldiğinde fenalık geçirdi. Yakınlarının vefat ettiğini öğrenen birkaç kişi fenalaştı. Polis nedeni  bilinmeyen çatışma hakkında soruşturma başlattı. Karlıbayır Mahallesi Gürsoy Sokak'ta bilinmeyen nedenden çıkan kavgada Fırat ve Şahin Yıldız ile kuzenleri Hasan Yıldız kaldırıldıkları Arnavutköy Devlet Hastahane'sinde yaşamını yitirdi. Aynı hastahaneye kaldırılan bir kişinin ise durumu kritik ve şu an yaşam mücadelesi veriyor. 
HASTAHANE ÖNÜNDE TARTIŞMA ÇIKTI ! 
Olayı işiten hasta yakınları arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı. Çevik kuvvet ve özel harekat polisleri çevrede önlemler aldı, ve öfkeli olan hasta yakınlarını sakinleştirdi. 
BİRKAÇ ARACA VE BİNAYA KURŞUN İSABET ETTİ ! 
Çevrede delil araması yapan polisler cadde giriş ve çıkışını şerit çekerek kapattı. Çok sayıda boş kovan bulan polisler birkaç araca ve binaya kurşunun isabet ettiğini de gözden kaçırmadı.
 

Arazi Çatışmasında 3 ölü !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor