Gündem

anasayfa Gündem CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BU YIL AÇILACAK OLAN OTOYOL HAKKINDA KONUŞTU!

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BU YIL AÇILACAK OLAN OTOYOL HAKKINDA KONUŞTU!

17 Mart 2019, Pazar 19:47 / Son Güncelleme : 17 Mart 2019, Pazar 19:47
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BU YIL AÇILACAK OLAN OTOYOL HAKKINDA KONUŞTU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de bir miting düzenledi. Düzenlenen mitingde MHP lideri Devlet Bahçeli'de bulundu. Ortak düzenlenen mitingde İzmir - İstanbul arasındaki mesafeyi 8 saatten 3,5 saate düşürecek olan otoyol hakkında müjde verdi.

     31 Mart yerel seçimlerinden önce İzmir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli ortak miting düzenledi. İzmir'in çevresel sorunlarını ele alan Recep Tayyip Erdoğan şu açıklamalarda bulundu ; "İzmir'e son 17 yılda 67 katrilyon yatırım yaptık. İzmir'in neresinde çarpık kentleşme varsa, kurtaracağız. İzmir'e yaraşır millet bahçesi yapmak için çalışmalar başladık. İzmir Körfezi kokmayı sürdürüyor. Bunu ancak biz çözeriz. Şehrin sokakları her yağmurda göle dönüyor. İzmir'de ciddi de çöp sorunu var. İzmir Bayraklı şehir hastanemizi önümüzdeki yılın ikinci yarısında hizmete sunuyoruz."    
" BU YIL OTOYOL AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ."
Bu yıl yapılan en büyük proje olan İzmir - İstanbul arasındaki mesafeyi 8 saatten 3,5 saate düşürecek olan otoyol projesi hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu sözleriyle proje hakkında bilgi verdi;
" En büyük müjdem bu İstanbul-İzmir arasını 8 saatten 3,5 saate indiren otoyol projemizi bu yıl bitiriyoruz. Nasıl? Güzel değil mi? Marifet iltifata tabi ise bunlara gereken dersi sandıkta vermemiz gerekmez mi? "

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN FIRAT'IN DOĞUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor