Gündem

anasayfa Gündem MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR 4 ASKERİN ŞEHİT OLDUĞU SALDIRI HAKKINDA ÇOK SERT AÇIKLAMADA BULUNDU!

MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR 4 ASKERİN ŞEHİT OLDUĞU SALDIRI HAKKINDA ÇOK SERT AÇIKLAMADA BULUNDU!

20 Nisan 2019, Cumartesi 22:17 / Son Güncelleme : 20 Nisan 2019, Cumartesi 22:17
MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR 4 ASKERİN ŞEHİT OLDUĞU SALDIRI HAKKINDA ÇOK SERT AÇIKLAMADA BULUNDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar 4 askerin şehit olduğu saldırı hakkında açıklamada bulundu. Bakan Hulusi Akar, "Bitme noktasına gelen terör örgütü, Berat Kandilinde üs bölgemize saldırarak ne kadar hain ve kalleş olduğunu gösterdi." dedi

4 askerimizin şehit düştüğü hain saldırı hakkında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar çok sert açıklamada bulundu. "Bitme noktasına gelen terör örgütü, Berat Kandilinde üs bölgemize saldırarak ne kadar hain ve kalleş olduğunu gösterdi." diyen Bakan Akar şu şekilde açıklamada bulundu;

"NE KADAR HAİN VE KALLEŞ OLDUKLARINI GÖSTERDİLER"

"İcra edilen operasyonlar neticesinde ağır kayıplar veren ve bitme noktasına gelen terör örgütü, Berat Kandili'ni idrak ettiğimiz bir gecede üs bölgemize saldırarak bir kez daha ne kadar alçak, hain ve kalleş olduğunu göstermiştir. Bu menfur saldırılar bizleri yıldırmayacak, icra ettiği görevlerle milletin gururu olan TSK kendisine tevdi edilen görevleri, geçmişte olduğu gibi gelecekte de artan azim ve kararlılıkla yerine getirecektir."

"MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

"Vatan aşkıyla canlarını, millet sevdası ile yarınlarını feda eden kahramanlar, şanlı, şerefli tarihimizin en müstesna sayfalarında yerlerini almıştır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TSK'nin tarihimizden aldığı ilham ve milletimizden aldığı destekle, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadeleye devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın."

"ŞEHİTLERİMİZİN BİR DAMLA KANINI YERDE BIRAKMADIK"

"Evlatlarımız zaferleri ve mazisi insanlık tarihi ile başlayan ordumuzun kahraman ve fedakar mensupları olarak, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü uğruna şehitlik mertebesine ulaşmışlardır. Göstermiş oldukları yiğitlik ve cesaretle, Türk milletinin varlığının, birlik ve beraberliğinin ölümsüz birer sembolü olarak hatıraları sonsuza kadar kalbimizde yaşayacaktır. Bu gazi ve kahraman millet, tarihin her döneminde olduğu gibi terör belasından en kısa sürede kurtulup aydınlık gelecekte kendinden, yarınlarından emin olarak yaşamaya devam edecektir.

Bizim şerefli vazifemiz de aziz milletimizin güven ve gurur kaynağı, bugünün ve geleceğin korkusuz muhafızları olarak her şart altında yılmadan mücadeleye devam etmek olacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız operasyonlarla şehitlerimizin, gazilerimizin bir damla kanını, yakınlarının ise bir damla gözyaşlarını yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız."

 

YILMAZ VURAL'IN SÖZLEŞMESİNDE FENERBAHÇE MADDESİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor