Gündem

anasayfa Gündem EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM'I PROTESTO EDENLERE "KEŞKE SADECE ALKIŞLASALARDI" DEDİ!

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM'I PROTESTO EDENLERE "KEŞKE SADECE ALKIŞLASALARDI" DEDİ!

17 Mayıs 2019, Cuma 21:16 / Son Güncelleme : 17 Mayıs 2019, Cuma 21:16
EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM'I PROTESTO EDENLERE
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ı protesto edenlere tepki gösterdi. "bu tür kutuplaşmaları ben çok seven birisi değilim" diyen İmamoğlu "keşke sadece alkışlasalardı" dedi.

CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın İstanbul'daki Haliç Kongre Merkezi'nde Yeniden Doğuş operasında "her şey çok güzel olacak" sloganları ile protesto edilmesine tepki gösterdi. "Bu tür kutuplaşmaları ben çok seven birisi değilim" diyen İmamoğlu, "keşke sadece alkışlasalardı" dedi. Ekrem İmamoğlu şu şekilde açıklamada bulundu;

"TOPLUMUN KUTUPLAŞMASI HEPİMİZİ ÜZÜYOR"

"Keşke sadece alkışlasalardı. Bu tür kutuplaşmaları ben çok seven birisi değilim. Her yerde nezaketi arayan birisiyim. Keşke sadece alkışlayıp karşılasalardı. Toplumun kutuplaşması hepimizi üzüyor. Bazen çok feci bir olay oluyor, kimse sahiplenmiyor, bir geçmiş olsun demekten imtina ediyor. Bu tür hususlar, bazen sevinci, hüznü paylaşmak toplumumuzun geleneğinde var. Bunları yaparsak kutuplaşmaları engelleriz. Dediğim gibi keşke sadece alkışlasalardı."diyen İmamoğlu sözlerini burada noktaladı.

 

CHP İSTANBUL ADAYI EKREM İMAMOĞLU AÇIKLAMADA BULUNDU! "BİR DEĞİL BELKİDE BİRKAÇ BAKAN VAR BU İŞİN İÇİNDE"
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor