Gündem

anasayfa Gündem İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA! "BULGARİSTAN'DA YAKALATTIK"

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA! "BULGARİSTAN'DA YAKALATTIK"

20 Mayıs 2019, Pazartesi 22:52 / Son Güncelleme : 20 Mayıs 2019, Pazartesi 22:52
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir'de, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar'ın evine hırsız girmiş, Cemalettin Sarar ve eşini rehin alıp, evdeki kasayı soyduktan sonra olay yerinden kaçmışlardı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu soyguncuların Bulgaristan sınırında yakalandığını açıkladı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yenikapı Avrasya Kültür Merkezi'nde düzenlenmiş olan bir programda İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlileriyle bir araya geldi. Bakan Soylu, burada yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi; 

"BULGARİSTAN'DA YAKALATTIK"

"Bundan 2 gün önce Eskişehir'de bir hırsızlık yapıldı. Bir iş adamının evine 3-4 kar maskeli hırsızın girmesiyle eşiyle beraber elleri bağlanarak kasaları soyularak ve biraz da darp edilerek hırsızlar oradan kaçtılar. Arkadaşlarımıza hemen talimat verdik. Valimiz, emniyet müdürümüz, 48 saat geçmeden. Bakınız kamera yok, şahit yok, kim oldukları belli değil. Biraz önce Bulgaristan İçişleri Bakanıyla görüştüm. Kimliklerini tespit ettik. Sınırımızdan Bulgaristan'a çıkar çıkmaz Bulgaristan'da bunları yakalattırdık"  diyen Soylu, sözlerini burada noktaladı.

SÜPER LİGİN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU! GALATASARAY SÜPER LİG 2018-2019 ŞAMPİYONU OLDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor