Magazin

anasayfa Magazin Demet Şener zarfın içinden çıkanları görünce şok oldu.

Demet Şener zarfın içinden çıkanları görünce şok oldu.

06 Mart 2018, Salı 15:00 / Son Güncelleme : 06 Mart 2018, Salı 15:00
Demet Şener zarfın içinden çıkanları görünce şok oldu.
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Demet Şener İbrahim Kutluay'dan ayrılmadan önce Demet'e bir zarf gönderildi. Eline geçen bu zarfta ne vardı?

Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'dan ayrılmadan önce Demet'e bir zarf gönderildi.Eline geçen bu zarfta ne vardı?

 

İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davacı Demet Şener ile avukatı Aslı Hatemi katıldı. Edvina Sponza’yı ise avukatları temsil etti. Tanık olarak dinlenen Demet Şener’in 10 yıllık spor hocası Eftan Metin, bir gün antrenmandayken Demet'e bir zarf bırakıldığını, zarfın içinden sütyen iç çamaşırı ve üzerinde "Bunu yalancı kocana verirsin, artık başkasına verir" şeklinde yazan bir not çıktığını anlattı.

"Notun altında kimin gönderdiği yazmıyordu. Demet bunu gördüğünde fenalaştı. Sonra Edvina Sponza, İbrahim’le olan yazışmalarını zarf içerisinde Demet Şener’e yolladı. Bu zarfları Edvina Sponza’nın şoförü getirdi. Bu olayları çocuklardan saklamak için Demet Hanım çok çaba gösterdi” dedi.

Demet Şener’in ağabeyi Enis Şener de, “Edvina Sponza bana telefonla ulaşıp İbrahim’le ilişkisinin olduğunu söyledi. İlişkisinin ispatı belge ve fotoları Demet’e vermemi söyledi. Whatsapp üzerinden İbrahim’le olan beraberliklerine ilişkin yazışmalarını ve fotoğraflarını gönderdi." dedi.

 

  Duruşma çıkışı adliye koridorunda Demet Şener, “Mahkemede dinlediniz her şeyi zaten, yaşadıklarımı görmüş oldunuz. Bir kadının bir kadına yaşatabileceği en ağır şeyleri yaşadım” dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor