Magazin

anasayfa Magazin Demet Şener'den Şok Açıklamalar

Demet Şener'den Şok Açıklamalar

23 Temmuz 2018, Pazartesi 14:22 / Son Güncelleme : 23 Temmuz 2018, Pazartesi 14:22
Demet Şener'den Şok Açıklamalar
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Teve2'de yayına başlayan sevilen magazin programı 2.sayfanın ilk konuğu Demet Akşener oldu. Şener boşanmasıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Şener boşanma sürecini anlatırken 'Bir gecelik kaçamak da benim için aldatmadır, ilişki de. Güven bittiğinde her şey biter. ' diyerek yeni hayatından memnun olduğunu ve hayatındaki bilinmeyenleri şu sözlerle ifade etti. 'Söz konusu aldatmaysa kestirip tabi ki atardım. Yeni hayatıma alıştım güzel gidiyor, bekarlık güzelmiş.Geriye çok bakmıyorum. Yeni hayatıma baya alıştım. Aklımda küçük bir şey bile kalmadı. İbrahim ile karşılaşıyorum tabi ki çocukları alıyor. Merhaba, bye bye o kadar .Ben hiçbir zaman kişisel algılamadım bunu. Karşı tarafla ilgisi var. Evliliğin getirdiği sorumlulukları dört dörtlüktüm. Her zaman İbrahim’in ve çocuklarımın yanındaydım. Bu beni ilgilendirir. Hayatta başımıza gelen hiçbir şeyin bizimle alakası yok. Tabi ki fokur fokur konuşuluyordu. yakın çevremiz evdeki yaşamı bildikleri için en yakınlarım da konduramadı. Tavırları değişmiyorsa ben nasıl hissedebilirim! Karşı taraf çok güzel oynadı. Hiç anlamadım! Ben aşk kadınıyım böyle hissetmesem bir dakika durmazdım.
Boşanma ile ilgili evraklar geldiği an ‘ailem yıkılacak’ dedim. Ama çocuklarım için ‘kalmam gerekiyor’ demedim.Çocuklarıma boşanma sürecinde ‘babanız beni aldatıyor’ demedim tabi ki… Bir sene yumuşak bir geçiş yaptım. Ama bir sene sonunda her türlü gerçeği onların anlayabileceği dilde anlattım. Her ailenin dinamiği farklı. Ben çocuklarıma 1 yaşından beri hiç yalan söylemedim.Hayatım boyunca özgür ruhlu büyüdüm. Rahmetli babam ileri görüşlü bir adamdı. Burnun düşse almayacaksın, ayaklarının üzerinde duracaksın diyerek yetiştirdi. Güçlüydüm. Evlilik sürecinde maalesef Türkiye’de dikkat etmeniz gerekiyor. Şu andaki gibi değildim. Şu anda kimseye hesap vermiyorum. ‘Şuraya gidiyorum, buraya geliyorum’ demiyorum.Eski eşinizden ‘vah vah neleri kaybettim’ sözünü duydunuz mu? Sorusuna “duymadım da hissediyorum. Kendisini tanırım” Barışmak için çok şey yaptı ama kabul etmedim.İbrahim hayatımın merkezindeydi ama maalesef öyle değilmiş. Şimdiki hayatım da çocuklarım ve çocuklarım.İbrahim olaylardan sonra hemen evden gitmedi. Mahkeme kararıyla çıkarttık. 1,5 ay sürdü gitmesi. Annemle yukarda yatak odasına kirliyorduk kendimizi.Aynı fedakârlıkları yeni biri için yapmam. 41 yaşında böyle kötü öğrendik. Ben kendimden vazgeçmişim. Boşanamadım hala, adam gibi boşanamadı benle' dedi.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor