Magazin

anasayfa Magazin ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ AİLESİNDEN AÇIKLAMA GELDİ!

ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ AİLESİNDEN AÇIKLAMA GELDİ!

06 Aralık 2018, Perşembe 12:52 / Son Güncelleme : 06 Aralık 2018, Perşembe 12:52
ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ AİLESİNDEN AÇIKLAMA GELDİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Geçtiğimiz günlerde banyoda kayıp düşerek talihsizlik yaşayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil için sosyal medyada öldüğüne dair iddialar ortaya atılmıştı. Kaza sonrası Maslak'ta bir hastahaneye kaldırılan MALİ'nin tedavisi sürerken ailesinden de açıklama geldi.

Evini banyosunda kayıp düşerek yaralanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in öldüğüne dair haberlerortaya atılmıştı. 61 yaşındaki MALİ Maslak'da kaldırıldığı hastahanede 42 gündür yoğun bakım tedavisi altındaydı. kaza sonucu kaburgasının akciğerine batmasından dolayı acilen ameliyata alınmıştı.

Mehmet Ali Erbil'in hastahaneye kaldırılmasının ardından sosyal medyada yayılan öldü iddiaları üzerine kız kardeşi açıklamada bulundu. Yeşim Erbil'in yaptığı açıklma "Şuan hala solunum cihazına bağlı. Kendisi de nefes alıyor ama bu nefes alışı vücuda yeterli oksijen girişi sağlamadığı için cihazla destek alıyor. Solunum cihazına uyum sağlaması için bir takım ilaçlarla uyutuluyor. Akciğerdeki enfeksiyon kontrol altında. Böbrek fonksiyonları iyi. Bazı zmanlar sorun yaşadık ama şuanda sorun yok." şeklinde oldu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor