Magazin

anasayfa Magazin ÜNLÜ İSİMLER KAÇ KERE EVLENDİ?

ÜNLÜ İSİMLER KAÇ KERE EVLENDİ?

06 Aralık 2018, Perşembe 12:38 / Son Güncelleme : 06 Aralık 2018, Perşembe 12:38
ÜNLÜ İSİMLER KAÇ KERE EVLENDİ?
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Hangi ünlünün kaç kere ve kiminle evlendiği devamlı merak konusudur. Hayranı olunan kişilerin özel hayatları da devamlı ilgi çekmekte. İşte sanat ve magazin camiasının ünlü isimlerinin evlilikleri!

Çoğu zaman evlilikleri ile gündeme oturan sanat dünyasının ünlü isimlerinin kaç kere evlendikleri devamlı merak edilmiştir. Bizde sizler için bu ünlü isimleri derledik ve bir liste hazırladık. İşte ünlü isimlerin kaç kere ve kimlerle evlendiklerini açıklayan listemiz!

1. Gönül Yazar

Listemizin başında Gönül Yazar gelmekte. Tam 7 kere evlenen ünlü sanatçı ilk evliliğini 15 yaşında yapmıştır. Fakat bu evliliği yapabilmek için öncelikle yaşını büyütmüştür. Sonrasında kendinden 27 yaş büyük Bedi Çapa ile evlenmiş ve daha sonra ise bir müddet Metin Oktay ile evli kalmıştır.

2. Seda Sayan

Listemizin 2. sırasında evlilikleri ile gündeme oturan bir isim olan Seda Sayan yer alıyor. 6 kez evlenen Sayan'ın Onur Şan ile yaptığı evliliği çok konuşulmuştu. Bir dönem Nihat Doğan ile nişanlı olan Sayan bu ilişkiyi evliliğe bağlamadan bitirmiştir. 

3. Cem Karaca

Anadolu Rock dendiği zaman akla ilk gelen isim olan Cem Karaca ise 5 kez evlenmiştir. İlk eşi Semra Özgür'dür ve 4. evliliğini yine ilk eşi ile gerçekleştirmiştir. 

4. Hümeyra

Oyunculuğu ve sesi ile gönüllerde taht kuran Hümeyra 5 evlilik yapmıştır. İlk evliliğini Fikret Hakan ile yapmış ve sadece 30 gün sürmüştür.

5. Mehmet Ali Erbil

Şu anda 61 yaşında olan Mehmet Ali Erbil 5 kez evlilik yapmış ve en bilinen evliliği ise oyuncu Nergis Kumbasar ile olmuştur. 

6. Yeşim Salkım 

5 kez evlilik yapanlar listesi yapılsa fena olmazmış aslında. Çünkü oyuncu ve şarkıcı olan Yeşim Salkım da 5 evlilik gerçekleştirmiş ve bu evliliklerinden 2 tane kızı dünyaya gelmiş. 

7. Sezen Aksu

Minik Serçe Sezen Aksu 4 evlilik yapmıştır. 2. evliliği olan Ali Engin Aksu'nun soyadını hala kullanan pop müziğin kraliçesinin Oğlu Mithat Can ise  Sinan Özer ile olan 3. evliliğindendir. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor