Magazin

anasayfa Magazin Didem Balçın Sahte Doktor Yüzünden Tanınmayacak Hale Geldi!

Didem Balçın Sahte Doktor Yüzünden Tanınmayacak Hale Geldi!

25 Ocak 2019, Cuma 3:39 / Son Güncelleme : 25 Ocak 2019, Cuma 3:39
Didem Balçın Sahte Doktor Yüzünden Tanınmayacak Hale Geldi!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yüzünün daha parlak ve iyi görünmesi için altın iğne denilen yöntemi uygulatmak istenen Didem Balçın, sahte doktor kurbanı oldu. Yüzünde ağır derecede ağrılar ve yaralar oluşan Didem Balçın, sahte doktordan şikayetçi oldu.

    Geçtiğimiz günlerde yüzü için estetik ameliyatı olan Didem Balçın'ın bu girişimi pişmanlıkla sonuçlandı. Gittiği hastahanedeki sözde doktorun İran'da eğitim aldığını ve işinin ehli sanan Didem Balçın operasyon sonrası hayal kırıklığı yaşadı. Operasyonu yapan doktorun sahte olduğu ortaya çıkan bu olayda altın iğne yöntemi uygulandı. 

    Şiddetli ağrıya rağmen evine gönderildi!

Operasyon sonrası yüzünde yanma ve ağrı hissettiğini belirten Didem Balçın buna rağmen evine gönderildi. Yaptırdığı iğnelerden kaynaklı olduğunu söyleyen doktor şikayetleri göz ardı etti. Bunun sonucunda Didem Balçın'ın yüzünde yaralr meydana geldi ve şiddetli ağrılar ortaya çıktı. 

    Bunun üzerine genç oyuncu doktoru aradı ve doktorun güzelliklik merkezinden ayrıldığını ve aslında doktor bile olmadığını öğrendi. Duydukarından sonra şok geçiren Didem Balçın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına hem doktor için hemde gittiği güzellik merkezi için şikayette bulundu. 

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor