Siyaset

anasayfa Siyaset Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti

Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti

06 Aralık 2018, Perşembe 12:04 / Son Güncelleme : 06 Aralık 2018, Perşembe 12:04
Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk, Muğla'nın Marmaris ilçesinde sahnelediği oyun esnasında su sanarak içtiği kimyasal madde yüzünden zehirlendi. Hastanelik olan oyuncu, durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde sahnelediği oyun sırasında su sandığı kimyasal maddeyi içerek hastanelik olan Sumru Yavrucuk, durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Bodrum Heredot Kültür Merkezi'nde oynayacağı tiyatro oyunundan önce basın mensuplarına yaşadığı talihsiz olayı şu şekilde anlattı: “Sahnede talihsiz bir kaza geçirdik. Bizim eşyalarımızın arasına şoförümüzün kamyonu ile ilgili kimyasal maddeleri karışmış. Bizim dekorcu arkadaşlarımızda malzemeleri taşırken malzemelerin arasından su bidonlarımızın yerine maalesef onları taşımışlar. Bidondaki maddeyi bizim bardaklara su diye boşaltılmışlar. Benim de rol icabı sürekli yaptığım bir mizansen vardır. Suyu alıyorum kafaya dikiyorum. O mizansen zamanı geldi ve bunu tereddütsüz yaptım içtiğim. O anda büyük bir acı hissettim bir şeyin ters gittiğini hissettim. Allah'tan ilk sahnenin sonunda oldu. 3 saniye sonra içeriye girdim ve çok kötü oldum. Bir şeylerin doğru gitmediğini anladım. Tabii ilk perdenin bitimini beklemek zorunda kaldık. Hiç kimse anlam veremedi bu duruma. Oyuncu arkadaşım Burçin Çalışkurun başına da geldi. İkimizde ağzımızda alevlerle çıktık ve ondan sonra oyun çıkışında şoförden öğrendik. Blue diye bir madde ağır vasıtaların yakıtlarına doğaya kazandırmak için yakıcı bir yanıcı bir maddeymiş. Sonra hastaneye gittik müşahede altına alındık. Çünkü organlarda büyük tahribatlar yapan bir maddeymiş, bütün hastane seferber oldu. Açıkçası biraz solunum yolları dışında pek bir problem yok, kendimi çok daha iyi hissettiğim için sahneye çıkacağım.”

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor