Siyaset

anasayfa Siyaset MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN FIRAT'IN DOĞUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN FIRAT'IN DOĞUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

22 Aralık 2018, Cumartesi 23:56 / Son Güncelleme : 22 Aralık 2018, Cumartesi 23:56
MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN FIRAT'IN DOĞUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

MHP lideri Devlet Bahçeli kendi Twitter hesabından Fırat'ın doğusu ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında "... yer gök inletilmeli!" gibi destekleyici ifadeler kullandı.

    MHP lideri Devlet Bahçeli 2018 yılına dair değerlendirmelerde bulunduğu kendi Twitter hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Fırat'ın doğusuna girilmesini destekleyen Bahçeli " Fırat'ın doğusu yılan-çıyan yuvası. Orası Yezid'in saklandığı delik, firavun sığınağı. Orası kurumadığı müddetçe huzur bulamayacağız." şeklinde ifadeler içeren bir paylaşımda bulundu. 

MHP liderinin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda tam olarak şu ifadeler yer alıyordu

" 2018 yılı ülkemiz için tarihi dönüşüm, milli direniş dönemidir. Bu yıl içinde yüzyıla sığmayacak demokratik atılımlar yaşandı. Önümüzü kesmeye çalışanlar sükutu hayale uğradılar. Pes etmemizi bekleyenler pert oldu, zamanla elendi. Allah'a çok şükür bin yılların mirası yeni bin yıllara güvenle eklendi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 9 Temmuz 2018'den itibaren uygulamaya geçmesiyle Türkiye yeniden doğruldu. Cumhur İttifakının doğruluğu ve dik duruşuyla beka düzeyindeki tehditlere karşı muazzam bir irade gösterildi. 

"Fırat'ın Doğusu temizlenmedikçe mücavir toprakalrın emniyeti muammasını sürdürecek!"

     Kendi Twitter hesabından yaptığı değerlendirmede Fırat'ın Doğusu hakkında da düşüncelerini belirten MHP lideri Devlet Bahçeli konu ile ilgili olarak " Fırat'ın Doğu'su kurtarılmadıkça zulüm kazınıp atılmadıkça, katiller cezalandırılmadıkça son vatanımızda dirliğimiz ve birliğimiz hep muallakta kalacak, mücavir toprakların emniyeti muammasını sürdürecektir." dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor