Siyaset

anasayfa Siyaset BİNALİ YILDIRIM'DAN HIZLI TREN AÇIKLAMASI!

BİNALİ YILDIRIM'DAN HIZLI TREN AÇIKLAMASI!

21 Şubat 2019, Perşembe 21:48 / Son Güncelleme : 21 Şubat 2019, Perşembe 21:48
BİNALİ YILDIRIM'DAN HIZLI TREN AÇIKLAMASI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Binali Yıldırım hızlı tren hakkında açıklamada bulundu. "Benim bakanlığım zamanında planladığım Edirne-İstanbul hızlı treni Çatalca'dan geçiyor"

Çatalca'dan geçen Edirne-İstanbul hızlı treni hakkında Binali Yıldırım şu açıklamaları yaptı;
 " Çatalca'ya çok güzel projeler, çok güzel hizmetler var. Benim bakanlığım zamanında planladığım Edirne-İstanbul hızlı treni Çatalca'dan geçiyor. Hızlı tren inşaatı başlıyor, hayırlı uğur olsun"
"İstanbul'un en büyük arazisine sahip Çatalca. Ama İstanbul'un en büyük ilçesinin bir eksiği var. Mesut değil Çatalca. Çatalca 31 Mart'ta mesut olacak mı"
"İstanbul'un olduğu gibi Çatalca'nın da ulaşımla ilgili sorunları var. İstanbul'a ulaşımla ilgili sorunları var. Biz bunu çözer miyiz? Hiç merak etmeyin, bu bizim işimiz"
"Biz istiyoruz ki İstanbul'da da, Çatalca'da da yerel sorunlar konuşulsun, yerel hizmetler konuşulsun. Genel siyasetin gürültüsü içerisinde yerel sorunlar unutulmasın. Biz mümkün mertebe aday olduğumuz ilin, ilçenin konularını görüşeceğiz. Genel siyaseti bırakalım genel başkanlar yapsın. Bizim işimiz İstanbul, Çatalca"  diyen Binali Yıldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM ABD'YE TEPKİ GÖSTERDİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor