Siyaset

anasayfa Siyaset AK PARTİ'NİN İSTANBUL ADAYI BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU! " ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİL"

AK PARTİ'NİN İSTANBUL ADAYI BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU! " ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİL"

04 Mart 2019, Pazartesi 21:24 / Son Güncelleme : 04 Mart 2019, Pazartesi 21:24
AK PARTİ'NİN İSTANBUL ADAYI BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

AK Partinin İstanbul Adayı olan Binali Yıldırım seçim hakkında açıklamada bulundu. "Bu bir yerel seçim, ölüm kalım meselesi değil"

 

     AK Partinin İstanbul Adayı olan Binali Yıldırım'dan yerel seçim hakkında açılama geldi. Binali Yıldırım açıklmasında şu ifadelere yer verdi;
"MAZERET YOK METROBÜS BURAYA GELECEK"
"İlk yapacağımız iş metrobüsü Büyükçekmece'ye uzatmak olacak. İlçeyi baştanbaşa kat edecek, 10 tane istasyonu olacak. Günde ortalama 125 bin Büyükçekmeceliye hizmet edecek. Metrodan bahsedildi. Her şeyi açık konuşalım. Metro ile ilgili biraz zamana ihtiyacımız var. Buranın arazisi oldukça sorunlu. Bunun incelenmesi gerekiyor. Yenikapı-Sefaköy-TÜYAP zaten Büyükçekmece sınırına kadar geliyor. Sizin talebiniz biraz daha bu tarafa doğru gelsin, Bulgaristan'a doğru. Buna da bakacağız. Ben hayatımda altından kalkamayacağım bir sözü vermedim. Yapamayacağım işi söylemediğim gibi söz verdikten sonra altında kalmadım. Onun için metro işinde çok acele etmeyin, inceleyeceğiz. Çünkü bana gelen ilk rapor arazinin sıkıntılı olduğu. Başka güzergahlar denenecek. Ama söylendi. Üzerinde çalışacağız. Sizden istirhamım sıkıştırmayın. Nerede metro, hemen bugün dedi yarın nerede diye sormayın. Ama metrobüs tamam hiç mazeret yok buraya gelecek"
"ARTIK PARA AKIL TERİNDE"
"Gençler bilgisayarla çok uğraşıyor diye sızlanmak yerine o enerjiyi geleceğe, katma değere dönüştürmenin yollarını bulmalıyız. Beraber yapacağız. Gençlerimize girişimcilik atölyeleri kuracağız. Ne demek? Herkes fikrini getirsin, artık para akıl terinde. Alın teri herkeste var. Fark yapabiliyorsanız o zaman kazanıyorsunuz. Herkesin yaptığı işi yapıyorsanız yerinizde sayarsınız"
"SİZDEN İSTEDİĞİM GAZA GELMEYİN"
"Benim sizden istediğim gaza gelmeyin, İstanbul'a başkan seçiyorsunuz, bunun kazası yok. Bu bir yerel seçim, ölüm kalım meselesi değil, İstanbulluyuz, İstanbul'un kararını vereceğiz. Onun için kararımızı verirken en iyi kararı verelim" diyen Binali Yıldırım sözlerini bu şekilde noktaladı.

BİNALİ YILDIRIM'DAN HIZLI TREN AÇIKLAMASI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor