Siyaset

anasayfa Siyaset EKREM İMAMOĞLU'NUN SÖZLERİNE AK PARTİ YANIT VERMEKTE GECİKMEDİ! "AÇIKLAMALARI YAVAŞ YAVAŞ DEĞİŞİYOR"

EKREM İMAMOĞLU'NUN SÖZLERİNE AK PARTİ YANIT VERMEKTE GECİKMEDİ! "AÇIKLAMALARI YAVAŞ YAVAŞ DEĞİŞİYOR"

15 Nisan 2019, Pazartesi 18:02 / Son Güncelleme : 15 Nisan 2019, Pazartesi 18:02
EKREM İMAMOĞLU'NUN SÖZLERİNE AK PARTİ YANIT VERMEKTE GECİKMEDİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Ekrem İmamoğlu'nun "YSK'ya son aldığı kararla ilgili teşekkür ediyorum. Artık süreyi uzatmayın insanların canını sıkmayın. Türkiye tarihinde bu kadar anlamsız yere tartışmayla ülkenin meşgul edildiği bir başka seçim yoktur.'' sözlerine Binali Yıldırım İletişim Ofisi, sosyal medya hesabı şu ifadeleri kullandı ; "Sayın İmamoğlu ilk günlerde, 'tek güvendiğim kurum YSK'dır' demişti. Bugünlerde yavaş yavaş bu açıklamasını değiştiriyor."

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu'nun "YSK'ya son aldığı kararla ilgili teşekkür ediyorum. Artık süreyi uzatmayın insanların canını sıkmayın. Türkiye tarihinde bu kadar anlamsız yere tartışmayla ülkenin meşgul edildiği bir başka seçim yoktur.'' sözlerine Binali Yıldırım İletişim Ofisi, sosyal medya hesabı, "Sayın İmamoğlu ilk günlerde, 'tek güvendiğim kurum YSK'dır' demişti. Bugünlerde yavaş yavaş bu açıklamasını değiştiriyor." ifadelerini kullandı. Resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım şu şekilde;

"BİZ HAKLARIMIZI ARAMAKLA SORUMLUYUZ"

"Biz haklarımızı aramakla sorumluyuz. Hak arama titizliğimiz sadece seçimi kazanmak meselesi değil, İstanbul'da seçmenin oyunun yerini bulduğundan emin olmaktır. Mesele başkanlık değil. Neticede birisi kazanacak, diğerine düşen görev de onu takdir etmek olacaktır."

Binali Yıldırım İletişim Ofisi

 

DERBİDE KAZANAN ÇIKMADI! FENERBAHÇE 1 - 1 GALATASARAY
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor