Siyaset

anasayfa Siyaset BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU! "ÜZERİMİZE GELİYORLAR"

BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU! "ÜZERİMİZE GELİYORLAR"

09 Mayıs 2019, Perşembe 21:22 / Son Güncelleme : 09 Mayıs 2019, Perşembe 21:22
BİNALİ YILDIRIM AÇIKLAMADA BULUNDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçimler hakkında yaptığı konuşmasında, "Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi maalesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir." dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçimler hakkında açıklamada bulundu. "Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi maalesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir." diyen Yıldırım şu şekilde açıklamada bulundu;

"MİLLETİM BANA NE GÖREV VERİRSE ONU YAPMAYA GAYRET EDECEĞİM"

"Marmaray'ı, Avrasya Tüneli'ni, Osmangazi Köprüsü'nü, Hızlı Treni'i, yolları, trenleri, havalimanlarını yaparken hep kafamdaki düşünce halka hizmet Hak'ka hizmet olmuştur. Bundan sonra da aynı anlayış ve titizlikle milletim bana ne yetki ve görev verirse onu yapmaya gayret edeceğim. Sizler ülkemizin üreten, ülkemizin kalkınması için, refahı için akıl teri, alın teri döken insanlarsınız. Siz ürettiklerinizle ülkemizin refahının daha da artmasına vesile oluyorsunuz. İnsanlara iş, aş sağlıyorsunuz. Yaptığınız iş çok ama çok kutsaldır. Sizleri tebrik ediyorum."

"DÜNYANIN HER TARAFINDAN MAALESEF ÜZERİMİZE GELİYORLAR"

"Önümüzdeki dönemde hep birlikte gayret edeceğiz. Bu seçimler vesilesiyle gördük ki, çok dostumuz var. Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi malesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir, ülkesi ve milleti için birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmiştir. Ben ülkeme ve milletime güveniyorum. Bu duygu düşüncelerle bir kez daha Ramazanınızı tebrik ediyorum. Rabbim nice Ramazanlara, bayramlara ülkemizi, milletimizi ulaştırsın diyorum." diyen Binali Yıldırım sözlerini burada noktaladı.

YSK'NIN KARARI SONRASI EKREM İMAMOĞLU İLK AÇIKLAMASINI YAPTI! "HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor