Siyaset

anasayfa Siyaset FATİH PORTAKAL'DAN EKREM İMAMOĞLU'NA UYARI! "O LAFI DİYEMEZSİNİZ"

FATİH PORTAKAL'DAN EKREM İMAMOĞLU'NA UYARI! "O LAFI DİYEMEZSİNİZ"

07 Haziran 2019, Cuma 22:43 / Son Güncelleme : 07 Haziran 2019, Cuma 22:43
FATİH PORTAKAL'DAN EKREM İMAMOĞLU'NA UYARI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Fox TV'nin sunuculuğunu yapan Fatih Portakal, Millet İttifakı'nın İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun Ordu- Giresun Havalimanında VIP salona alınmaması hakkında suçladığı Vali'ye söylediği iddia edilen "Vali itlik yapıyor" sözüne Ana Haber Bülteni'nde yer vermedi. Fatih Portakal, "Ekrem İmamoğlu'nun Vali ile ilgili olarak kullandığı bir söz vardı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da aynı ifadeyi kullanıyordu, hakaret içeren bir sözdü, biz onu vermedik"

Fox TV'nin sunuculuğunu yapan Fatih Portakal, Millet İttifakı'nın İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun Ordu- Giresun Havalimanında VIP salona alınmaması hakkında suçladığı Vali'ye söylediği iddia edilen "Vali itlik yapıyor" sözüne Ana Haber Bülteni'nde yer vermedi. Ekrem İmamoğlu'na "Siyaseten öğrenmesi gereken şeyler olacak." diyen Fatih Portakal şu şekilde açıklamada bulundu;

"BİZ HAKARET İÇEREN O SÖZÜ VERMEDİK"

"Ekrem İmamoğlu'nun Vali ile ilgili olarak kullandığı bir söz vardı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da aynı ifadeyi kullanıyordu, hakaret içeren bir sözdü, biz onu vermedik"

"DEVLET BİZİM DEVLETİMİZ, VALİ BİZİM VALİMİZ"

"Devleti parti devleti olarak görebilirsiniz şu anda ya da size çok bel altı vuruşlar yapabilirler, çok haksızlık yapabilirler, hakkınızın yendiğini söyleyebilirsiniz, sinirlerinizi bozmak isteyebilirler, önünüze setler gerebilirler, sizi sinirlendirecek her türlü şeyi yapabilirler ama bir siyasetçi olarak kamunun önündeyseniz ve devleti nasıl görürseniz görün, devlet bizim devletimiz, vali bizim valimiz, o lafı diyemezsiniz."

"İMAMOĞLU'NUN SİYASETEN ÖĞRENMESİ GEREKEN ŞEYLER VAR"

"Bir örnek model olarak çıktınız kamunun önüne, insanların önüne. Ve insanlar sizi o gülen yüzünüzle, o tebessüm eden yüzünüzle alkışladılar, bağrına bastılar. Ama o sözü söyleme hakkınız yok. Demek ki Ekrem İmamoğlu'nun da siyaseten öğrenmesi gereken şeyler olacak. Belki önümüzdeki günlerde de kendini bu konuda evrilme durumuna getirecek, bu kötü alışkanlığını yenecek." diyen Fatih Portakal açıklamasını burada noktaladı.

ÇEKİRDEĞİN FAYDALARI NELERDİR? ÇEKİRDEĞİN 13 FAYDASI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor