Spor

anasayfa Spor Tepkiler arttı, Ali Koç o reklamı kaldırttı

Tepkiler arttı, Ali Koç o reklamı kaldırttı

20 Haziran 2018, Çarşamba 7:58 / Son Güncelleme : 20 Haziran 2018, Çarşamba 7:58
Tepkiler arttı, Ali Koç o reklamı kaldırttı
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Fenerbahçe’nin yeni Başkanı Ali Koç, kendisinin de bulunduğu Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun reklam filmine yöneltilen, “Siyasi amaç taşıyor” iddialarının üzerine geri adım atarak, reklamın kaldırılmasını sağladı.

Sosyal medyada reklamla ilgili Ali Koç’a yöneltilen tepkilerin çığ gibi büyümesi üzerine bir açıklama yayınlayan Ali Koç, “Talebim üzerine reklam yayından kaldırıldı” dedi.

İşte o açıklama:

"Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Nisan ayındaki Genel Kurulumuz kapsamında hazırlanmış olan tanıtım filmimizin farklı bir versiyonunun bu gece televizyon kanallarında yayınlanması sonrasında sosyal medya üzerinden siyasi amaç taşıyormuş gibi yanıstılmasına son derece şaşırdım ve üzüldüm."

"TALEBİM ÜZERİNE YAYINDAN KALDIRILDI"

"Zamanlaması açısından farklı yerlere çekilebilen bu film talebim üzerine yayından kaldırılmış olup, ilgililere yaklaşım ve anlayışlarından dolayı teşekkür ederim. Bu vesileyle bir kez daha şahsım ve temsil ettiğim kurumların siyasetle uzaktan yakından ilgisi bulunmadığını kamuoyunun bilgilerine sunarım. Saygılarımla,"

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor