Spor

anasayfa Spor HAKEM FIRAT AYDINUS KÜFÜR MÜ ETTİ ! PFDK'YA İKİ HAKEM BİRDEN SEVK EDİLDİ !

HAKEM FIRAT AYDINUS KÜFÜR MÜ ETTİ ! PFDK'YA İKİ HAKEM BİRDEN SEVK EDİLDİ !

08 Mart 2019, Cuma 19:49 / Son Güncelleme : 08 Mart 2019, Cuma 19:49
HAKEM FIRAT AYDINUS KÜFÜR MÜ ETTİ ! PFDK'YA İKİ HAKEM BİRDEN SEVK EDİLDİ !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yardımcısına küfrettiği iddiası nedeni ile Fırat Aydınus PFDK'ya sevk edildi. Aynı zamanda Yusuf Bozdoğan'da PFDK'ya sevk edildi işte detaylar.

 

Süper Ligin 24. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir karşılaşmasında maçın hakemi Fırat Aydınus yardımcısı Yusuf Bozdoğan'a hakaret içerici söz (küfür) söylediği gerekçesiyle PFDK'ya sevk kararı açıklanmıştır. 
TFF AÇIKLAMASINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ !
"TFF'ye tescilli Hakem FIRAT AYDINUS'un 03.03.2019 tarihli Evkur Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir FK müsabakası içinde ve sonrasında futbol camiasını küçük düşürecek tutum ve davranışlar sergilemesi suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Merkez Hakem Kurulu Talimatının 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."
YUSUF BOZDOĞAN'IN DA  SEVK EDİLDİĞİ AÇIKLANDI !
"TFF'ye tescilli Hakem YUSUF BOZDOĞAN'ın 03.03.2019 tarihli Evkur Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir FK müsabakası içinde ve sonrasında futbol camiasını küçük düşürecek tutum ve davranışlar sergilemesi suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Merkez Hakem Kurulu Talimatının 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir." 

 

MANSUR ÇALAR'A AĞIR CEZA ! ÖMÜR BOYU MEN EDİLDİ !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor