Spor

anasayfa Spor FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ İSMİ ALEX DE SOUZA AÇIKLAMADA BULUNDU!

FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ İSMİ ALEX DE SOUZA AÇIKLAMADA BULUNDU!

16 Nisan 2019, Salı 23:29 / Son Güncelleme : 16 Nisan 2019, Salı 23:29
FENERBAHÇE'NİN UNUTULMAZ İSMİ ALEX DE SOUZA AÇIKLAMADA BULUNDU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Fenerbahçe'nin unutulmaz futbolcularından biri olan Alex De Souza, sportif direktör olacağı iddiaları hakkında açıklamada bulundu. Alex , "Fenerbahçe'de sportif direktör olacağım yönündeki haberler doğru değil." dedi ve açıklamasına devam etti.

Fenerbahçe tarihinin efsane isimlerinden biri olan Alex De Souza, açıklamada bulundu. Sportif direktör olup olmayacağı hakkındaki iddialara açıklık getiren Alex şu ifadeleri kullandı;

"JÜBİLE BEKLENTİM YOK"

"Jübileden değerli olan şeyler olduğunu düşünüyorum. 2014 Aralık ayından itibaren futbol oynamıyorum ama elbette jübile olsaydı fena olmazdı. Ama bu tarz bir beklenti ile hayatımı sürdürmüyorum" 

"ALİ KOÇ İSTERSE ONA BÜTÜN DESTEĞİ SUNACAĞIMIZI SÖYLEYEBİLİRİM"

"Fabio ile ben Brezilya'da 3 senedir çalışıyoruz. Önceliğimiz futbol. Sürekli aramızda yorum yapıyoruz. Şu oyuncu Fenerbahçe'ye gider diye konuşuyoruz. Bir maç izlediğimizde oyuncu performansına bakarak Fenerbahçe'ye uygun olduğunu düşünüyoruz. Ayrıldığımızdan bu yana kulübe çok yakın olamadık. Eski başkanımız Aziz Yıldırım bizden isteseydi yardımcı olurduk. Şimdi Ali Koç isterse ona bütün desteği sunacağımızı söyleyebilirim. Ama şu an Fenerbahçe adına futbolcu izleme durumumuz yok. Bu görevi yapan kişiler hala Fenerbahçe'de görevdeler"

"GALATASARAY YA DA BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELİRSE CEVABIM OLUMSUZDUR"

Eğer Galatasaray ya da Beşiktaş'dan teklif gelirse cevabının olumsuz olacağını da dile getiren Alex sözlerini bu şekilde noktaladı.

Alex De Souza

ELAZIĞ'DA 3.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor