Spor

anasayfa Spor MAX KRUSE'DEN SERT AÇIKLAMA! "İYİ Kİ DAHA İKİ HAFTAMIZ VAR"

MAX KRUSE'DEN SERT AÇIKLAMA! "İYİ Kİ DAHA İKİ HAFTAMIZ VAR"

31 Temmuz 2019, Çarşamba 22:00 / Son Güncelleme : 31 Temmuz 2019, Çarşamba 22:00
MAX KRUSE'DEN SERT AÇIKLAMA!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Üst üste alınan iki mağlubiyet sonrası Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Kruse'den sert açıklama geldi. Önce Bayern Münih karşısındaki 6-1'lik sonra Real Madrid karşısındaki 5-3'lük mağlubiyetlerin ardından Max Kruse, "Hoca istediği kadar uyarı yapsın, böyle hata yaparsan bir şey yapamazsın. İyi ki daha iki haftamız var." dedi.

Önce Bayern Münih'e 6-1 sonra Real Madrid'e 5-3 mağlup olan Fenerbahçe Audi Cup'ta 4. oldu. Kalesinde 2 maçta 11 gol gören Fenerbahçe yalnızca 4 gol atabildi. Ard arda alınan 2 mağlubiyet sorası yeni transfer Max Kruse açıklamada bulundu. Kruse, "Hoca istediği kadar uyarı yapsın, böyle hata yaparsan bir şey yapamazsın. İyi ki daha iki haftamız var." dedi.

Max Kruse şu ifadeleri kullandı;

"HOCA İSTEDİĞİ KADAR UYARI YAPSIN"

"Hem bireysel hem de takım olarak çok kötü savunma yapıyoruz. Top sürülmeyecek yerde top sürüyoruz. Hoca istediği kadar uyarı yapsın, böyle hata yaparsan bir şey yapamazsın. İyi ki daha iki haftamız var."

Max Kruse Bayern Münih maçının ardından şu şekilde açıklama yapmıştı;

"DAHA ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR"

"Bayern Münih gibi bir takıma karşı böyle hatalar yaparsanız yenilgi kaçınılmaz olur. Planladığımız bir şey değildi. Ancak bizim için önemli bir kriter oldu. Nerede olduğumuzu ve eksiklerimizi gördük. Daha çok çalışmamız gerekiyor." 

AMERİKA'DA KRİPTO PARA OPERASYONU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor