Yerel

anasayfa Yerel 6. kattan düşen Blokna'nın hayatını kurtardı

6. kattan düşen Blokna'nın hayatını kurtardı

14 Mart 2018, Çarşamba 16:17 / Son Güncelleme : 14 Mart 2018, Çarşamba 16:17
6. kattan düşen Blokna'nın hayatını kurtardı
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Bir otelde çıkan yangından kurtulmak için kaçmaya çalışan Inna Blokna, hayatını kurtaran Adnan Bilgiç'le bir araya geldi.

İzmir Konak ilçesinde bir otelde yangın çıkmıştı. Yangın sırasında alevlerden kurtulmak için yan odaya geçmeye çalışan Belarus uyruklu Inna Blokna dengesini kaybedip 6. kattan aşağı düşmüştü.

Blokna, tellere temas ettikten sonra beton zemine düşeceği anda kendisini Adnan Bilgiç yakaladı. Bilgiç, "Adını sonradan öğrendiğim Inna yan binaya geçmek isterken düşeceğini hissettim. O an önümde olan birini itip ellerimi açarak onu tutmaya çalıştım" şeklinde ifadede bulundu.

Belarus uyruklu Inna Blokna ile onu havada yakalayarak ölümden kurtaran 3 çocuk babası Adnan Bilgiç bir araya geldi.

Belarus uyruklu Blokna; "Sonsuz teşekkür ederim. Büyük bir kahramanlık. O bundan sonra her zaman için hafızamda kahramanım olarak yaşayacak. Bugün yaşıyorsam ve engelli kalmadıysam kesinlikle Adnan kardeşimize borçluyum. Ben yukarıdayken herkes seyredip kameraya çekiyordu. Ben düşerken elleriyle beni tutması gerçek bir kahraman olduğunun göstergesiydi. Bundan sonraki hayatımda Adnan Bilgiç benim her zaman kardeşim olarak kalacaktır. Adnan'ın cezaevine gireceğini öğrendiğim için ayrıca çok üzüldüm. Bir an önce cezasını çekip yanımıza gelmesini bekliyorum." şeklinde konuştu.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor