Yerel

anasayfa Yerel BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU ENGELSİZ YAŞAM ADINA ENGELLİ ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ!

BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU ENGELSİZ YAŞAM ADINA ENGELLİ ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ!

06 Aralık 2018, Perşembe 13:21 / Son Güncelleme : 06 Aralık 2018, Perşembe 13:21
BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU ENGELSİZ YAŞAM ADINA ENGELLİ ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

3 Aralık Dünya Engelliler Günü adına Başakşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu, Engelsiz Sanat Atölyesi Müzik Korosu'nun da eşlik ettiği ve sıra gecesi konsepti ile düzenlenen etkinlikte Başakşehir Belediyesi Başkanı Yasin Kartoğlu'da bulundu.

Kartoğlu'ndan Annelere Teşekkür Mahiyetinde Sesleniş

      Dünya Engelliler Günü'ne özel düzenlenen ve Engelsiz Sanat Atölyesi Müzik Korosu'nun da hünerlerini sergilediği yemekte Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'da yer aldı. Engeli çocuklar ile birlikte gülüp şarkılar söyleyen Başkan Kartoğlu annelere küçük bir teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında " Her şeyden önce mutluluğun şehrini kurmaya çalışıyoruz. Kayaşehir'de Engelli Rehabilitasyon Merkezi'mizin çalışmaları hızla devam ediyor. İnşallah engelliler merkezimizi de hep birlikte açacağız. Son teknoloji ile dizayn edilen merkez Başakşehir'e yakışır bir merkez olacak. Engelsiz Yaşam Atölye'mizi kurduk. Burada çocukalrımıza yeni hobiler kazandırıyoruz. Bu konuda büyük bir sabır gösteren annelerimize çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Adına Düzenlenen Etkinlikte Kimler Bulundu?

    Engelli vatandaşları ve aileleri bir araya getiren yemekli etkinlikte Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Sabahattin Kayas, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Basri Gül, Engelliler Komisyonu Başkanı Hayati Yiğitoğlu yerini aldı. Pekçok vatandaşta bu etkinliğe katıldı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor