Yerel

anasayfa Yerel METRİS CEZAEVİNDE ÇIKAN YANGINDA 4 KİŞİ YARALANDI!

METRİS CEZAEVİNDE ÇIKAN YANGINDA 4 KİŞİ YARALANDI!

16 Şubat 2019, Cumartesi 0:22 / Son Güncelleme : 16 Şubat 2019, Cumartesi 0:22
METRİS CEZAEVİNDE ÇIKAN YANGINDA 4 KİŞİ YARALANDI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Metris cezaevinde saat 20.40'da nedeni bilinmeyen bir yangın çıktı. Yangında 3 tutuklu ve bir infaz ve koruma memuru hastahaneye sevk edildi.

    Metris cezaevinde koğuşta çıkan yangına cezaevi görevlileri ve itfaiye müdahale etti. Yangın diğer koğuşlara sıçramadan söndürüldü. Yangında dumandan etkilenmiş olan bir infaz ve koruma memuru ve 3 tutuklu hastahaneye  sevk  edildi.  Nedeni bilinmeyen yangın hakkında soruşturma başlatıldı. Bu sırada cezaevi önünde Özel  Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri  tedbir aldı ve içeri ambulanslar girdi.
    Yangınla ilgili yapılan açıklamalar şu şekildedir;
"Dumandan etkilenen 3 tutuklu ile görevli bir infaz ve koruma memuru tedbir amaçlı olarak hastaneye sevk edilerek, sağlık kontrolleri gerçekleştirilmiştir. Cezaevinde İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır. Olaya ilişkin adli ve idari soruşturma başlatılmıştır."
Yangından etkilendiği için hastahaneye kaldırılan 3 tutuklu ve bir infaz ve koruma memurunun durumunun ciddiyeti hakkında da net bir açıklamada bulunulmadı.

ESENYURT'TA FABRİKA YANGINI ÇIKTI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İlgili Haberler
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor